Ceylan Kayacan

Genel

09 Temmuz 2019

Adını Arayan Çocuk Kitabı Nasıl Sipariş Edilir?

İsme özel olarak hazırlanan Adını Arayan Çocuk isimli kitabımız da minikler için sıkça tercih edilen en özel hediyelerden biri. Peki Adını arayan çocuk kitabı nasıl sipariş edilir ? Sipariş süreci nasıl işliyor? Bu yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlatacağız.

İnternet Üzerinden Alışveriş Yapmak Güvenli Mi?

İnternet üzerinden sipariş verme konusunda akla gelen ilk konu güvenlik oluyor. Birçok kullanıcı internet sitelerine güvenmediği için kart bilgilerini girmek istemiyor ve internet üzerinden alışveriş yapma avantajını ne yazık ki yaşayamıyor.

Bu noktada 3D SSL sertifikası devreye giriyor. Bu sertifika, internet üzerinden satış yapan sitelerin güvenliğini sağlıyor ve veri iletme sürecinde tüm bilgileri şifreleyerek onları koruyor. Butik Masallar sitesi de 3D SSL sertifikası ile kart bilgileri başta olmak üzere sizin tüm bilgilerinizi güvende tutuyor. Bu da demek oluyor ki Butik Masallar gibi 3D SSL sertifikasına sahip internet sitelerinde, kartınızın güvenliğinden şüphe etmeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl Kitap Oluştururum?

Sipariş verme sürecinin ilk adımı kitabı oluşturmak. Bunun için internet sitemize girerek Hikaye Atölyesi - Hikayeni Oluştur yazısına tıklayın. Telefon veya tablet üzerinde bu kısmı Hediye Kitap Oluştur olarak görüyor da olabilirsiniz.

Karşınıza isim ve cinsiyet formu çıkacak. Boşluğa, kitabı hediye edeceğiniz çocuğun adını yazın ve cinsiyetini belirleyin. Beliren karakterler arasından sizin miniğe en çok benzeyeni seçin ve Hikayeni Oluştur yazısına tıklayarak sizin için hazırlayacağımız kitabı hemen görüntüleyin.

Bu sayfada kitabın sayfalarını görüntüleyebiliyorsunuz. Sağ veya sola tıklayarak sayfaları ileri veya geri alabilirsiniz. Kitapta, ismin her harfi için belirlenmiş çeşitli canlılar göreceksiniz. Dilerseniz harflerin üzerine tıklayarak farklı birer canlıyı da seçebilir, kitaptaki hikayeleri değiştirebilirsiniz.

Bir sonraki adıma geçmek için Devam Et tuşuna bastıktan sonra karşınıza baskı seçenekleri çıkacak. PDF formatını seçtiğinizde kitabın telefon, tablet ve bilgisayarlarda görüntülenebilen şeklini satın almış olacaksınız. Baskı ve PDF formatını seçtiğinizde ise kitabı hem cihazlarda görüntüleyebilecek hem de size göndereceğimiz dosya ile kitabı bastırabileceksiniz. İnce Ciltli Kapak’ı seçtiğinizde ince kapağa sahip, Kalın Mukavva Kapaklı’yı seçtiğinizde ise sağlam kalın kapaklı bir kitap satın almış olacaksınız.

Özel Notunuzu Nasıl Yazacaksınız?

Baskı formatınızı seçip üzerine tıkladıktan sonra not yazma ekranını göreceksiniz. Burada kitabı hediye edeceğiniz miniğe özel bir not yazabilirsiniz. Veya karşınıza hazır olarak çıkan notu da olduğu gibi bırakabilirsiniz. Hazır notun başında miniğin isminin ve en sonda da kendi isminizin yazdığından emin olun. Daha sonra da Yazıyı Ekle kısmına tıklayın.

Sonrasında tekrar kitabı görüntülemiş olacaksınız. Dilerseniz bir kez daha sayfaları inceleyebilir veya Sipariş Ekranına Geç kısmına tıklayarak ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Karşınıza ürün, KDV ve kargo bedelleri çıkacak. Bunları inceleyip tekrar Sipariş Ekranına Geç kısmına tıklayın.

Bu kısımda sizden kargo bilgilerini isteyeceğiz. Kutulara gerekli bilgileri yazın. İl ve ilçenizi seçin ve Sipariş ve Ödeme koşullarını okuyup kabul ettiğinize dair olan kutucuğu işaretledikten sonra Ödeme Adımına Geç kısmına tıklayın.

Nasıl Ödeme Yapacaksınız?

Ödemeyi yapmak için telefon numaranızı, ödeme yapacağınız kartın üzerindeki ismi, kart numarası, kartın son kullanma tarihini ve kartın arka yüzünde bulunan CVC numarasını girip Canlı Destek ve Ödeme Güvenliği koşullarını kabul ettiğinize dair olan kutucuğu da işaretleyip alttaki mavi kısma tıklayın. Böylelikle sipariş verme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Siparişiniz elimize ulaştığında hemen hazırlanıp baskıya gönderilir. Kitabınız basıldığında da hemen adresinize kargolanır. Bu süreç 7 iş günü kadar sürebilir. Bu da demek oluyor ki kitabınız yaklaşık bir hafta içinde elinizde olacak.