Yılbaşı Boyama Kartı (Ücretsiz)

Yılbaşında kimi sevindirmek istiyorsanız çocuğunuzun adını seçin ardından anneye bir süpriz yapın. Boyama kartınızı evde ya da işyerinizde yazdırmak için e-posta ile size gönderelim.

Boyama kartınızı ister birbirinden renkli kalemlerle, isterseniz pırıltılı boyalarla, pastel kalemle ya da suluboyayla boyayabilirsiniz.

e-posta adresinizi kaydetmeyi unutmayın. Biz de Yılbaşı boyama Kartınızı PDF olarak mailinize gönderelim. Tek yapmanız gereken PDF'yi yazdırmak ve çocuğunuzla  boyamaya başlayın! Biraz yaratıcı olmanın tam zamanı geldi!

 

Karakter
Kullanıcı sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum

Her İsme
Farklı Bir Macera

Kitabın her hikayesinde farklı bir karakterle karşılaşan çocuk, hem onlara yardımcı olarak yardımlaşma bilincine dikkat çe kiyor, hem de birçok farklı canlıyı yakından tanıma fırsatı buluyor.

adin

Her Maceraya
Farklı Kahramanlar

Belirlenen ismin harfleriyle oluşan ve her isimde bambaşka hikayelerle karşınıza çıkan kitap, çocukların yalnızca kendilerine özel bir kitaba sahip olmalarını sağlıyor. Yani ismi Ahmet olan bir çocuk; Arı, Horoz, Midilli, Ejderha ve Timsah ile tanışıp onlara yardımcı oluyor.