Adını Arayan Çocuk

Birgün bir çocuk uyandığında üzerinde isminin yazılı olduğu bilekliğinin koptuğunu farkeder. İsmini, harflerini arıyorken kendisini farklı farklı dostlarla, çok farklı maceralarda bulan bir çocuğun hikayesine tanık olmaya hazır olun. Üstelik bu çocuk, isme özel masala, sizin belirlediğiniz  masal karakterlerine sahip. Satın almadan nasıl olduğunu merak ediyorsanız sadece hikaye oluştur butonuna basın ve size özel masal kitabını inceleyin!

10₺
10₺

PDF ile tablette, telefonda her zaman yanınızda dijital kitap (e-book, e-kitap, e-PUB) olarak da kullanabilirsiniz.

Hikayedeki Karakteri Seç
Hikayeni Oluştur

İlkokula yeni başlayan çocuklar gergin ve endişeli hissedebilir. Onları hem okul öncesinden hem de okula yeni başladıkları andan hazırlamak gerekir. 0-7 yaş çocukların anne-baba dönemidir, sürekli onlarla vakit geçirmek ister ve yanlarında mutlu olurlar. Okula başladıktan sonra kendileri gibi bir sürü çocukla bir sınıfın içinde başka bir büyük ile zaman geçiriyor olmak huzursuz hissetmelerine neden olabilir. Geri plana atıldıklarını düşünürler.

Adını Arayan Çocuk kitabında kendi ismi ile yazılmış bir maceranın içine atlayarak kendini tekrar özel hissedecek. Anne ve babasının bu kitabı onun için yazdığını okuduğunda, anne ve babası tarafından geri plana atıldığını hissettiren düşünceler yerini tekrar ebeveynleri ile bağ kurduğu bu bağların güçlendiği anlara bırakacak.

 

Her masal isme özeldir.
0-7 Yaş için uygundur.
Kitabınızı PDF ya da e-PUB olarak oluşturabilirsiniz.
40 Sayfa
Kitabı isim yazarak istediğiniz kadar ön izleme yapabilirsiniz.
Teslim süresi 0-10dk'dır. 
İstediğiniz arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.
Kitabın sonunda özel not ekleyebilirsiniz.
* 2 isimli minik dostlarımızın isimlerini boşluk bırakmadan yazabilirsiniz.
​Baskı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

'Nasıl Kitap Oluşturabilirim?'
diyorsan aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.