Adını Arayan Çocuk

Birgün bir çocuk uyandığında üzerinde isminin yazılı olduğu bilekliğinin koptuğunu farkeder. İsmini, harflerini arıyorken kendisini farklı farklı dostlarla, çok farklı maceralarda bulan bir çocuğun hikayesine tanık olmaya hazır olun. Üstelik bu çocuk, sizin belirlediğiniz isme ve hikayeler de sizin belirlediğiniz karakterlere sahip. Hediye etmek istediğiniz minik arkadaşımızın ismini ekleyin ve her harfle ilgili bir karakter oluştuğunu görün. Kitabımızı isterseniz ciltli, isterseniz ince kapaklı ya da pdf formatında hediye edebilirsiniz. Üstelik kitabın sonuna istediğiniz istediğiniz notu da ekleyebiliyorsunuz. Satın almadan nasıl olduğunu merak ediyorsanız sadece hikaye oluştur butonuna basın ve kitabın tamamını inceleyin! Kitabı okuma öğrenene kadar siz okuyup anlatabilir, okumayı öğrendikten sonra minik arkadaşımız kendi de okumaya devam edebilir.

10₺ (KDV Dahil)
99₺ (KDV Dahil)
139₺ (KDV Dahil)

PDF Format

İnce Ciltli Kapaklı

Kalın Ciltli Kapaklı

Hikayedeki Karakteri Seç
Hikayeni Oluştur

Her İsme
Farklı Bir Macera

Kitabın her hikayesinde farklı bir karakterle karşılaşan çocuk, hem onlara yardımcı olarak yardımlaşma bilincine dikkat çe kiyor, hem de birçok farklı canlıyı yakından tanıma fırsatı buluyor.

Her Maceraya
Farklı Kahramanlar

Belirlenen ismin harfleriyle oluşan ve her isimde bambaşka hikayelerle karşınıza çıkan kitap, çocukların yalnızca kendilerine özel bir kitaba sahip olmalarını sağlıyor. Yani ismi Ahmet olan bir çocuk; Arı, Horoz, Midilli, Ejderha ve Timsah ile tanışıp onlara yardımcı oluyor.