Harfleri Öğreniyorum

Çocuklar, okuma yazma yolculuklarındaki ilk adıma Butik Masallar ile başlasın diye harfleri öğrenmenin en eğlenceli yolunu çizdik! Görsel-işitsel farkındalık ve beceri kazandırmayı amaçladığımız Harfleri Öğreniyorum kitabı ile çocuklar hem eğlenerek harfleri öğreniyor hem de bilişsel becerileri gelişiyor.

10₺
10₺

PDF ile tablette, telefonda her zaman yanınızda dijital kitap (e-book, e-kitap, e-PUB) olarak da kullanabilirsiniz.

Hikayedeki Karakteri Seç
Hikayeni Oluştur

Okuma ve yazmayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklar bazen bu konuda diğer akranlarından geri kalabilir. Bu konuda onların üstüne gitmek onları huzursuz etmekte ve okuma-yazma yapmaktan soğutmaktadır. Çocuklarımıza baskı yapmadan onların seveceği ve mutlu olacağı şekilde bu aktiviteyi çocuklar için eğlenceli bir ana dönüştürmek gerekir.

Harfleri Öğreniyorum kitabı, okuma ve yazmaya yeni başladıkları bu dönemde harfleri daha rahat telaffuz edecek ve daha rahat okuma yapmalarına olanak sağlayacak. Okuma; merak edilen konuyu öğrenmek, bilinmeyen bir konu hakkında bilgi edinmek, boş zamanını değerlendirmek, can sıkıntısını gidermek, eğlenmek, bilgilenmek, keyif almak için bir araç olacak ve onların kitap okumayı sevmeleri için güzel bir adım olacaktır.

 

Her masal isme özeldir.
0-4 Yaş için uygundur.
Kitabınızı PDF ya da e-PUB olarak oluşturabilirsiniz.
40 Sayfa
Kitabı isim yazarak istediğiniz kadar ön izleme yapabilirsiniz.
Teslim süresi 0-10dk'dır. 
İstediğiniz arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.
Kitabın sonunda özel not ekleyebilirsiniz.
* 2 isimli minik dostlarımızın isimlerini boşluk bırakmadan yazabilirsiniz.
Baskı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

'Nasıl Kitap Oluşturabilirim?'
diyorsan aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.