Yıldızlı Maceralar

Bu masalın kahramanı çocuklar. Onlarla birlikte ileride yapacağınız seyehatlerin hazırlığını şimdiden yaparken onları bu heyecana onları da ortak edin. Bu isme özel kitap, bir çocuğun hayat yolculuğuna çıkmaya hazır hissetmesine yardımcı olur. Doğum günleri, okul, karne hediyesi ya da birlikte seyehate gitmeden önce çocuklara mükemmel bir hediye.

10₺
10₺

PDF ile tablette, telefonda her zaman yanınızda dijital kitap (e-book, e-kitap, e-PUB) olarak da kullanabilirsiniz.

Karakter
Hikayeni Oluştur

Yetişkenler arasında rutin kelimesi çoğu zaman sıkıcı olarak algılanır ve değiştirilmek istenir fakat çocuklarda durum böyle değil. Çocuklar rutinleri ile daha mutlular. Aynı saatte yemek yemek, uyumak ve oynamak onları hem daha çok mutlu eder hem de aidiyet hislerini kuvvetlendirip kendilerini daha huzurlu hissederler.

Seyahat etmek, tatile çıkmak, taşınmak gibi olaylar çocukları her zaman pek mutlu etmeyebilir. Rutinlerinin ve düzenlerinin bozulacağından korkup, panik olur ve huzursuz hissederler.

İsmine özel Yıldızlı Maceralar kitabı, seyahat ve yer değiştirme konularında çocuğunuzun daha iyi hissetmesine yardımcı olur. Eğlenceli illüstrasyonları ve büyük maceralara girmenin çok keyifli olabileceğini anlatan naif dili ile panik duygusunu azaltarak yerine yeni yerlerden dolayı duyacağı merak duygusunu verir.

 

Her masal isme özeldir.
0-7 Yaş için uygundur.
Kitabınızı PDF ya da e-PUB olarak oluşturabilirsiniz.
40 Sayfa
Kitabı isim yazarak istediğiniz kadar ön izleme yapabilirsiniz.
Teslim süresi 0-10dk'dır. 
İstediğiniz arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.
Kitabın sonunda özel not ekleyebilirsiniz.
* 2 isimli minik dostlarımızın isimlerini boşluk bırakmadan yazabilirsiniz.
​Baskı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

'Nasıl Kitap Oluşturabilirim?'
diyorsan aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.